Katalog firm

OrtoGo

Centrum medyczne Ortogo to firma wykonująca podstawowe i zaawansowane świadczenia medyczne dla pacjentów. Profesjonalna pomoc zapewniana jest przez szereg wykwalifikowanych specjalistów, posiadających bogate doświadczenie zawodowe. Dodatkowo, każdy pacjent może skorzystać z szerokiej gamy badań laboratoryjnych.

Leczenie osoczem stawów

Chore stawy mogą być źródłem poważnych dolegliwości bólowych i problemów z codziennym poruszaniem się. Prywatna klinika ortopedyczna OrtoGo oferuje wiele nowoczesnych zabiegów, które znacząco pomagają w poprawie stanu stawów. Wśród nich jest leczenie osoczem stawów Warszawa, które zapewnia bardzo wysoką skuteczność i pomaga w uzyskaniu szybkich efektów leczniczych. Leczenie to może być stosowane nawet przy ciężkich kontuzjach, dzięki czemu jest to rozwiązanie, które oferuje bardzo wiele możliwości.
Kliniki firmy OrtoGo działają w Warszawie i Płocku. Na wizytę może zapisać się każdy, a doświadczony ortopeda szybko oceni dany przypadek i przepisze odpowiedni plan leczenia. Wszystkie testy i zabiegi wykonywane są w klinice OrtoGo. Oddziały tej firmy są bowiem świetnie przygotowane do tego, aby oferować kompleksowe usługi.
Dzięki temu większość osób, która kiedykolwiek miała dostęp do pomocy lekarzy z kliniki OrtoGo, z chęcią poleca to miejsce dalej. To najlepsza prywatna klinika ortopedyczna na rynku polskim.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520