Katalog firm

OrtoGo

Centrum medyczne Ortogo to firma wykonująca podstawowe i zaawansowane świadczenia medyczne dla pacjentów. Profesjonalna pomoc zapewniana jest przez szereg wykwalifikowanych specjalistów, posiadających bogate doświadczenie zawodowe. Dodatkowo, każdy pacjent może skorzystać z szerokiej gamy badań laboratoryjnych.

Leczenie stawów biodrowych

Centrum Medyczne OrtoGo posiada dwa oddziały w Warszawie i jeden w Płocku. Wychodzi naprzeciw potrzebom pacjentów zainteresowanych kompleksową opieką medyczną na wysokim poziomie. Gwarantuje profesjonalną pomoc w zakresie ortopedii, chirurgii, gastroenterologii i nie tylko.
Zatrudnia też doświadczonych lekarzy specjalistów z takich dziedzin medycyny jak dermatologia, reumatologia czy kardiologia. Świadczy usługi medyczne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. W ramach placówki działa prywatny gabinet ortopedyczny oferujący diagnostykę i leczenie stawów biodrowych Warszawa, chorób kręgosłupa, urazów i kontuzji sportowych. Dysponuje nowoczesnym sprzętem ultrasonograficznym niezbędnym do wykonania usg narządu ruchu, w tym do badania preluksacyjnego bioderek u niemowląt.
Wykonuje zabiegi takie jak punkcja stawu biodrowego, kaletki maziowej i inne. Przeprowadza kwalifikacje do operacji ortopedycznych. Zapewnia fachowe wsparcie w wyborze wkładek ortopedycznych. Centrum Medyczne OrtoGo umożliwia wykonanie badań laboratoryjnych krwi.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520