Katalog firm

OrtoGo

Centrum medyczne Ortogo to firma wykonująca podstawowe i zaawansowane świadczenia medyczne dla pacjentów. Profesjonalna pomoc zapewniana jest przez szereg wykwalifikowanych specjalistów, posiadających bogate doświadczenie zawodowe. Dodatkowo, każdy pacjent może skorzystać z szerokiej gamy badań laboratoryjnych.

Łokieć golfisty

Wiele chorób ortopedycznych wynika ze zmian w obrębie stawów, ścięgien i mięśni. Wywoływane są regularnymi nadwyrężeniami, które ostatecznie powodują chroniczne dolegliwości. Najpopularniejszym objawem jest ból, który także obniża jakość życia. Zatem gdy chodzi o takie schorzenia jak łokieć golfisty Warszawa, warto zainwestować w konsultację z ortopedą.
Spośród wielu klinik ortopedycznych jakie działają na rynku polskim, OrtoGo jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych. Klinika ta jest bardzo polecana przez wszystkich swoich pacjentów. Na wizytę zapisać mogą się pacjenci z Warszawy, Płocka lub okolic tych miast. Każdy z nich może liczyć na to, że w trakcie wizyty ma dostęp do prawdziwego i doświadczonego specjalisty.
Zatem wszystkie otrzymane porady i zapisane leczenie jest naprawdę skuteczne i dopasowane do występujących objawów. Korzystając z opieki medycznej oferowanej w OrtoGo nikt nie będzie musiał się martwić o to, że łokieć golfisty lub podobne dolegliwości będą dalej sprawiać wiele problemów.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520