Katalog firm

OrtoGo

Centrum medyczne Ortogo to firma wykonująca podstawowe i zaawansowane świadczenia medyczne dla pacjentów. Profesjonalna pomoc zapewniana jest przez szereg wykwalifikowanych specjalistów, posiadających bogate doświadczenie zawodowe. Dodatkowo, każdy pacjent może skorzystać z szerokiej gamy badań laboratoryjnych.

Ortopeda

Ortopeda to odpowiedni lekarz specjalista zajmującym się diagnostyką oraz leczeniem schorzeń układu ruchu, jego wad wrodzonych oraz nabytych, a także uszkodzeń i zmian pourazowych wskutek zakażeń, zapaleń czy stanów nowotorowych. Jego specjalizacja obejmuje także układ więzadłowo-stawowy oraz mięśniowy.
Profesjonalna pomoc ortopedyczna Warszawa Praga jest nieoceniona podczas wystąpienia wszelkich problemów związanych z prawidłową postawą. Dlatego też w razie wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości warto skierować się do niego po profesjonalną pomoc.
W naszej prywatnej klinice uzyskasz pomoc wykwalifikowanych ortopedów doskonale znających się na diagnozowaniu problemów związanych z narządem ruchu oraz ich leczeniem i profilaktyką. Dodatkowo możemy zaoferować pomoc naszych rehabilitantów, którzy w kompleksowy sposób wspomogą powrót do pełnej sprawności fizycznej. W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdego pacjenta. Jeśli szukasz rzetelnej opieki medycznej, skontaktuj się z nami.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520