Katalog firm

OrtoGo

Centrum medyczne Ortogo to firma wykonująca podstawowe i zaawansowane świadczenia medyczne dla pacjentów. Profesjonalna pomoc zapewniana jest przez szereg wykwalifikowanych specjalistów, posiadających bogate doświadczenie zawodowe. Dodatkowo, każdy pacjent może skorzystać z szerokiej gamy badań laboratoryjnych.

Ortopeda dziecięcy

Przy leczeniu schorzeń występujących u dzieci ważne jest to, aby trafić do dobrego lekarza. Źle przeprowadzone leczenie może prowadzić do problemów, które ciągną się przez całe życie dorosłe.
Ortopeda dla dorosłych czy ortopeda dziecięcy Warszawa Praga to specjalista, którego można znaleźć w klinice OrtoGo. Jest to świetnie znany i często polecany ośrodek medyczny, który swoje oddziały ma zarówno w Płocku, jak i w Warszawie. Funkcjonuje już od wielu lat i zapewnia prywatną opiekę medyczną na bardzo wysokim poziomie. Jest to powód dla którego tak wiele osób z chęcią zapisuje się tam na wizytę za każdym razem gdy potrzebują konsultacji z lekarzem.
Choć ortopedia to główna specjalność w tej klinice, znaleźć tam można także innych lekarzy specjalistów. Każdy z nich to specjalista z wieloletnim stażem, co zapewnia, że korzystanie z ich pomocy nigdy nie jest stratą czasu. OrtoGo świetnie wycenia swoje usługi, co stanowi dodatkową zachętę. Dlatego też każdy, kto szuka dobrego ortopedy dla dziecka lub innego specjalisty, na pewno powinien trafić do tej kliniki.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520