Katalog firm

OrtoGo

Centrum medyczne Ortogo to firma wykonująca podstawowe i zaawansowane świadczenia medyczne dla pacjentów. Profesjonalna pomoc zapewniana jest przez szereg wykwalifikowanych specjalistów, posiadających bogate doświadczenie zawodowe. Dodatkowo, każdy pacjent może skorzystać z szerokiej gamy badań laboratoryjnych.

Osocze bogatopłytkowe

Prywatna klinika OrtoGo zapewnia opiekę medyczną dzieciom i dorosłym w zakresie ortopedii i traumatologii, ale nie tylko. Oferuje również leczenie schorzeń z takich dziedzin medycyny jak endokrynologia, kardiologia czy urologia. Zapoznaj się z całą ofertą specjalizacji OtroGo na stronie https://ortogo.pl/uslugi/osocze-bogatoplytkowe i ciesz się zdrowiem.
Wychodzi naprzeciw potrzebom pacjentów z Warszawy i Płocka poszukujących doświadczonego internisty, chirurga, reumatologa lub rehabilitanta. Jako zespół kompetentnych lekarzy z wieloletnią praktyką zawodową gwarantuje fachową pomoc w przypadku problemów zdrowotnych. W zakres usług z zakresu ortopedii wchodzi leczenie stawów, chorób ścięgien, więzadeł i wiele więcej. OrtoGo leczy urazy i kontuzje takie jak kolano biegacza i skoczka, łokieć tenisisty i golfisty.
Proponuje dokładną diagnostykę i terapię regeneracyjną z wykorzystaniem nowoczesnych i bezpiecznych metod. Stosuje osocze bogatopłytkowe z obwodowej krwi pacjenta, które skutecznie regeneruje i odbudowuje tkanki. Wykonuje szybkie i nieinwazyjne zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego wskazane przy zwyrodnieniach stawów.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520