Katalog firm

OrtoGo

Centrum medyczne Ortogo to firma wykonująca podstawowe i zaawansowane świadczenia medyczne dla pacjentów. Profesjonalna pomoc zapewniana jest przez szereg wykwalifikowanych specjalistów, posiadających bogate doświadczenie zawodowe. Dodatkowo, każdy pacjent może skorzystać z szerokiej gamy badań laboratoryjnych.

Ostrogi piętowe

Ostrogi piętowe są przypadłością o charakterze zwyrodnieniowym, która daje o sobie znać w konsekwencji zapalenia rozcięgna podeszwowego. Jej znakiem rozpoznawczym są silne dolegliwości bólowe dające o sobie znać w okolicach pięty mające narastający charakter. Walka z ostrogi piętowe Warszawa nie jest łatwa, specjaliści z Centrum Medycznego OrtoGo dysponują jednak rozwiązaniami, dzięki której można liczyć na to, że zakończy się ona powodzeniem.
W centrum OrtoGo kładzie się duży nacisk na ortopedię i traumatologię, ostrogami piętowymi zajmuje się więc zespół doskonale wyszkolonych specjalistów. Mają oni do dyspozycji nie tylko systematycznie uzupełnianą wiedzę, ale również znakomity sprzęt. Dzięki nowoczesnym metodom takim, jak choćby leczenie z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, pacjenci mogą liczyć też na to, że uwolnią się od bólu związanego z ostrogami piętowymi bez konieczności poddawania się operacji.
Eksperci z OrtoGo nie ograniczają się zresztą do leczenia objawowego zawsze poszukując źródła schorzenia i starając się je wyeliminować.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520