Katalog firm

Kategorie


OrtoGo

Centrum medyczne Ortogo to firma wykonująca podstawowe i zaawansowane świadczenia medyczne dla pacjentów. Profesjonalna pomoc zapewniana jest przez szereg wykwalifikowanych specjalistów, posiadających bogate doświadczenie zawodowe. Dodatkowo, każdy pacjent może skorzystać z szerokiej gamy badań laboratoryjnych.

Zapalenia wiązadła

Zapalenia wiązadła to zawsze poważne dolegliwości, które należy szybko wyleczyć jeżeli pragnie się uniknąć długotrwałych szkód. Potrzebna przy tym jest konsultacja z ortopedą, który przygotuje plan leczenia i zapewni, że zapalenie więzadła Warszawa danego wiązadła nie spowoduje chronicznych problemów.
Klinika ortopedyczna OrtoGo świadczy wysokiej jakości usługi medyczne już od wielu lat. Ma trzy oddziały, z czego dwa położone są w Warszawie, a jeden działa z Płocka. Od początku swojego istnienia, klinika OrtoGo stawiała na jakość. Dlatego też w swojej codziennej pracy używa tylko nowoczesnego sprzętu najwyższej jakości, a pacjenci mają dostęp do lekarzy z długim stażem w zawodzie i szeroką wiedzą.
Wiedzę tę wciąż poszerzają o nowe techniki i odkrycia medyczne, co sprawia, że klinika ortopedyczna OrtoGo może zaoferować pomoc na najwyższym poziomie. Klinika ta jest w pełni prywatna, a obowiązujące ceny przypadną do gustu większości pacjentów. OrtoGo to zatem idealny wybór przy takich dolegliwościach jak zapalenia wiązadła.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520