Katalog firm

Pracownia automatyki

Jeżeli interesuje Państwa najlepsza automatyka budynkowa, to jak najszybciej sprawdźcie co ma wam do zaoferowania Pracownia Automatyki Marek Wacławski. Oferujemy przede wszystkim niezawodne systemy automatyki i BMS oraz nowoczesne systemy bezpieczeństw w budynkach. Oferujemy produkty wyłącznie od renomowanych producentów.

Systemy BMS

Pracownia Automatyki Marek Wacławski to doskonała propozycja dla wszystkich tych osób, które interesują najlepsze na rynku systemy automatyki budowlanej w bardzo przystępnej cenie. Działamy od 2001 roku i przez ten długi okres czasu udało nam się wypracować wysoką pozycję na rynku i zdobyć masę zadowolonych klientów.
Realizujemy między innymi automatykę HVAK - wentylacji, ogrzewania, klimatyzacji oraz oświetlenia. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo również nowoczesne systemy sygnalizacji pożaru oraz systemy detekcji gazów, dzięki którym podniesiecie swoje bezpieczeństwo. System BMS to idealne rozwiązanie dla tych osób, które chcą poprawić komfort swojego codziennego życia. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i również do klientów biznesowych.
Na stronie paut.pl mogą Państwo sprawdzić nasze dotychczasowe realizacji i bardzo dokładnie zapoznać się z pełną ofertą usług. Wszystkim naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne i najnowocześniejsze technologie na rynku.

Kontakt

Ulica: Elganowo 50

Kod: 12-130

Miejscowość: Pasym

http://paut.pl/

E-mail: biuro@paut.pl

Tel.: 89 621-20-54


Podobne firmy

M-System

M-system to firma, która na terenie Warszawy oferuje mieszkańcom najlepsze systemy alarmowe. Nasz sprzęt jest najlepszej jakości a w naszej firmie pracują najlepsi specjaliści. Te dwa połączenia gwara...