Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Jeśli podróżując autostradą przydarzyła Ci się awaria samochodu, to niezależnie od problemu, skontaktuj się z naszą firmą. Oferujemy kompleksową pomoc na drodze poczynając od naprawy koła, poprzez drobne naprawy aż do odholowania pojazdu do wyznaczonego przez Państwa miejsca. Więcej informacji dostępne pod numerem telefonu.

Pomoc drogowa Tuszyn

Pomoc drogowa Tuszyn to wysoko wyspecjalizowane, całodobowe holowanie pojazdów różnego typu. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów i zapewniamy im fachowe wsparcia w momencie kolizji drogowe czy niespodziewanej awarii na drodze. Doskonały sprzęt oraz wykwalifikowani pracownicy nieustannie świadczą usługi holowania oraz transportu wszelkiego rodzaju pojazdów na jak najwyższym poziomie.
Nasza firma jest dyspozycyjna przez całą dobę, siedem dni w tygodniu i błyskawicznie dojeżdża na miejsce zdarzenia. Duża ilość dostępnych pojazdów holowniczych pozwala nam pozostawać w ciągłym pogotowiu, dlatego też czas oczekiwania na holownik jest maksymalnie skrócony. Nasze wieloletnie doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt gwarantują najlepszy serwis powierzonego mienia. Dbamy o najwyższy komfort i satysfakcję wszystkich naszych Klientów.
Posiadamy także auta zastępcze i współpracujemy z różnymi firmami ubezpieczeniowymi. Oferujemy również dowóz paliwa na miejsce zdarzenia, wulkanizację i drobne naprawy na drodze.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673