Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Nasza firma Proteon jest innowacyjnym przedsiębiorstwem dostarczającym nowoczesne rozwiązania z dziedziny medycyny, które dostępne były wcześniej jedynie wąskiej grupie osób. Nasze laboratorium wykonuje badania w zakresie wykrywania wielu chorób zakaźnych oraz innych badań zleconych przez lekarzy rodzinnych i specjalistów.

Badanie covid PCR

Laboratorium Proteon Zdrowie, współpracujące z Proteon Pharmaceuticals, zajmuje się wykonywaniem testów w kierunku koronawirusa. Koronawirus SARS CoV-2 wywołuje groźną chorobę układu oddechowego Covid-19.
Najlepszą metodą diagnostyki, rekomendowaną przez Światową Organizację Zdrowia, są testy real-time RT-PCR. Proteon Zdrowie, wpisane na oficjalną listę laboratoriów COVID, oferuje możliwość przeprowadzania testów w konkurencyjnych cenach. Usługi wykonywane są na terenie Warszawy i Łodzi. Nasz test covid pcr Łódź wykonują Państwo samodzielnie w domu, następnie dostarczają próbki do mobilnych punktów odbioru i oczekują na wynik. Jest również możliwość zamówienia kuriera, który odbierze próbkę. Testy można zamawiać w pakietach po kilka sztuk, w korzystniejszej cenie. Badania wykonywane są również w weekend.
Testy są jedyną metodą rozpoznawania zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, szczególnie w przypadkach bezobjawowych. Państwa zaangażowanie w testowanie będzie miało wpływ na to, jak szybko skończy się pandemia.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Centrum medyczne Ortogo to firma wykonująca podstawowe i zaawansowane świadczenia medyczne dla pacjentów. Profesjonalna pomoc zapewniana jest przez szereg wykwalifikowanych specjalistów, posiadających...