Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Nasza firma Proteon jest innowacyjnym przedsiębiorstwem dostarczającym nowoczesne rozwiązania z dziedziny medycyny, które dostępne były wcześniej jedynie wąskiej grupie osób. Nasze laboratorium wykonuje badania w zakresie wykrywania wielu chorób zakaźnych oraz innych badań zleconych przez lekarzy rodzinnych i specjalistów.

Badanie pracowników na koronawirusa

W obecnych czasach coraz to więcej prywatnych laboratoriów oferuje badania na COVID-19. Jest to idealny sposób na to, aby odpowiedzieć na ogromne zapotrzebowanie jakie panuje na tego typu testy. Wśród tego typu laboratoriów jest Proteon Zdrowie. Firma ta działa w Warszawie i oferuje między innymi testy dla pracowników na koronawirusa Łódź.
Jako że regularne badanie pracowników to sposób na to, aby utrzymać działalność firmy na wysokim poziomie, oferta Proteon Zdrowie spełnia oczekiwania wielu osób. Z chęcią zlecają oni tego typu testy, tym samym dbając o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich pracowników w danej firmie.
Proteon Zdrowie jest laboratorium, prowadzone przez doświadczonych pracowników, którzy posiadają do swojej dyspozycji nowoczesny sprzęt i wyposażenie. To właśnie dzięki nim firma ta odnosi wiele sukcesów i wciąż rozwija swoją działalność. Korzystne ceny za zamawiane testy dla pracowników na koronawirusa powodują, że wielu przedsiębiorców decyduje się skorzystać ze świetnej oferty Proteon Zdrowie.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Centrum medyczne Ortogo to firma wykonująca podstawowe i zaawansowane świadczenia medyczne dla pacjentów. Profesjonalna pomoc zapewniana jest przez szereg wykwalifikowanych specjalistów, posiadających...