Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Nasza firma Proteon jest innowacyjnym przedsiębiorstwem dostarczającym nowoczesne rozwiązania z dziedziny medycyny, które dostępne były wcześniej jedynie wąskiej grupie osób. Nasze laboratorium wykonuje badania w zakresie wykrywania wielu chorób zakaźnych oraz innych badań zleconych przez lekarzy rodzinnych i specjalistów.

Domowy test na Covid

Dla wielu osób test na COVID Łódź jest jedynym sposobem na to, aby na pewno wiedzieć czy jest się zakażonym. Wirus ten jest bowiem wyjątkowo podstępny i często nie daje żadnych objawów. Tymczasem osoba taka wciąż może zakażać innych, w tym osoby szczególnie narażone na różnego rodzaju komplikacje zdrowotne związane z koronawirusem.
Z myślą o tym, laboratorium Proteon Zdrowie wprowadziło test na COVID. Jest to test PCR, który daje najbardziej wiarygodny wynik na temat zakażenia. W ten oto sposób każdy może upewnić się, że jest w pełni zdrowy i nie stanowi zagrożenia dla swoich najbliższych.
Test na COVID w Proteon Zdrowie jest rozsądnie wyceniony, dzięki czemu z usług tego laboratorium korzysta większość osób, które pragną dowiedzieć się więcej o swoim zdrowiu. Dodatkową zachętą do korzystania z oferty Proteon Zdrowie jest krótki czas oczekiwania na wyniki, który na chwilę obecną wynosi zaledwie 24 godziny. Jest to zatem idealne miejsce, aby zlecić test na COVID zarówno dla siebie, swoich bliskich, a nawet i swoich współpracowników.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Centrum medyczne Ortogo to firma wykonująca podstawowe i zaawansowane świadczenia medyczne dla pacjentów. Profesjonalna pomoc zapewniana jest przez szereg wykwalifikowanych specjalistów, posiadających...