Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Nasza firma Proteon jest innowacyjnym przedsiębiorstwem dostarczającym nowoczesne rozwiązania z dziedziny medycyny, które dostępne były wcześniej jedynie wąskiej grupie osób. Nasze laboratorium wykonuje badania w zakresie wykrywania wielu chorób zakaźnych oraz innych badań zleconych przez lekarzy rodzinnych i specjalistów.

Test na koronawirusa

Pandemia towarzyszy ludzkości od wielu miesięcy i coraz więcej osób chciałoby w dyskretny sposób dowiedzieć się czy jest nosicielem wirusa, czy też nie. Firma Proteon Zdrowie umożliwia zakup testu genetycznego, który może zostać wykonany w domu.
Nasz test na koronawirusa Łódź wykonuje się samodzielnie, a następnie próbkę trzeba dostarczyć do specjalnego samochodu z logo Proteon lub zamówić wyspecjalizowanego kuriera. Taki samochód jest w pełni bezpiecznym mobilnym punktem odbioru próbek. Po sprawdzeni próbek w specjalistycznym laboratorium otrzymuje się bezpłatnie wynik testu w języku angielskim. Test na koronawirusa jest testem genetycznym RT-PCR, czyli obecnie najskuteczniejszą metodą na wykrycie wirusa.
Jest to metoda w pełni rekomendowana przez WHO. Cena pojedynczego testu to 350 zł, ale w przypadku zamówienia większej liczby testów ich cena jest odpowiednio mniejsza. Firma Proteon działa na terenie Warszawy i Łodzi. Testy przeprowadzane są kilka dni w tygodniu, a mianowicie od soboty do wtorku.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Centrum medyczne Ortogo to firma wykonująca podstawowe i zaawansowane świadczenia medyczne dla pacjentów. Profesjonalna pomoc zapewniana jest przez szereg wykwalifikowanych specjalistów, posiadających...