Katalog firm

Kategorie


Proteon Pharmaceuticals

Nasza firma Proteon jest innowacyjnym przedsiębiorstwem dostarczającym nowoczesne rozwiązania z dziedziny medycyny, które dostępne były wcześniej jedynie wąskiej grupie osób. Nasze laboratorium wykonuje badania w zakresie wykrywania wielu chorób zakaźnych oraz innych badań zleconych przez lekarzy rodzinnych i specjalistów.

Testy Covid dla firm

Proteon Zdrowie oferuje testy covid dla firm Łódź. W ofercie znajdują się różne pakiety testów RT-PCR, obejmujące także testy grupowe, przeprowadzone przez doskonale wyposażone laboratorium od wtorku do soboty. Jest to laboratorium, które zostało wpisane na oficjalną listę laboratoriów COVID, prowadzoną przez polskie Ministerstwo Zdrowia.
Odpowiedzialny za wykonywanie badań laboratoryjnych zespół składa się z wyspecjalizowanej grupy ekspertów z zakresu biologii molekularnej i laboratoryjnej, jak i genetyki medycznej. W Proteon Zdrowie możliwe jest zamówienie testów covid online. Pobrane samodzielnie do badań próbki można następnie dostarczyć do punktu mobilnego lub stacjonarnego. Testy covid dla firm oferowane przez Proteon Zdrowie pozwalają na bardzo szybkie wykrycie osób zakażonych w organizacji.
Dzięki ich odizolowaniu możliwe jest sprawne przywrócenie normalnej działalności firmy. Nie poniesie ona przez to dużych strat finansowych, co pozwoli w trudnej sytuacji na rynku na jej przetrwanie.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Centrum medyczne Ortogo to firma wykonująca podstawowe i zaawansowane świadczenia medyczne dla pacjentów. Profesjonalna pomoc zapewniana jest przez szereg wykwalifikowanych specjalistów, posiadających...