Katalog firm

Proteon Pharmaceuticals

Nasza firma Proteon jest innowacyjnym przedsiębiorstwem dostarczającym nowoczesne rozwiązania z dziedziny medycyny, które dostępne były wcześniej jedynie wąskiej grupie osób. Nasze laboratorium wykonuje badania w zakresie wykrywania wielu chorób zakaźnych oraz innych badań zleconych przez lekarzy rodzinnych i specjalistów.

Testy dla pracowników na Covid

Wiele firm w trakcie pandemii ucierpiało z powodu długich przestojów w pracy. Zyski spadły, a koszty utrzymania firmy i pracowników pozostały takie same. Dlatego, aby uniknąć kolejnych przerw w pracy, wielu pracodawców zamawia test dla pracowników na COVID Łódź.
Testy takie można wykonać między innymi w Proteon Zdrowie. Jest to warszawskie laboratorium, współpracujące z firmą biotechnologiczną Proteon Pharmaceuticals. Od początku swojego działania, Proteon dało się poznać jako laboratorium, w którym wysokie standardy jakościowe są przestrzegane podczas realizacji każdego zlecenia. Dzięki temu wszyscy klienci laboratorium mają duże zaufanie do otrzymanych wyników.
Testy dla pracowników na COVID są wykonywane w ciągu jednego dnia od przesłania wszystkich próbek. Jako że wyniki są dostępne bardzo szybko, co pozwala skrócić cały czas z jakim związane jest testowanie i potencjalne przerwy w pracy w tym czasie. Dlatego Proteon Zdrowie jest najlepszym miejscem na to, aby zlecić wszystkie testy dla pracowników na COVID.

Kontakt

Ulica: Tylna 3a

Kod: 90-364

Miejscowość: Łódź

https://proteonzdrowie.pl/

E-mail: zdrowie@proteonpharma.com

Tel.: 793628426


Podobne firmy

OrtoGo

Centrum medyczne Ortogo to firma wykonująca podstawowe i zaawansowane świadczenia medyczne dla pacjentów. Profesjonalna pomoc zapewniana jest przez szereg wykwalifikowanych specjalistów, posiadających...