Katalog firm

Kategorie


Remed

Firma Remed z Łodzi świadczy usługi rehabilitacji medycznej przy różnego rodzaju schorzeniach urologicznych. Stosujemy zróżnicowane metody leczenia, co gwarantuje większą skuteczność prowadzonych przez nas działań, a nasi specjaliści z dużym doświadczeniem to dodatkowa gwarancja udanej terapii. Zapraszamy!

Biofeedback

Nietrzymanie moczu to problem pojawiający się często po przebytych ciążach i porodach, a nierzadko również skutek przeprowadzonych zabiegów medycznych. Chociaż boryka się z nim wiele osób, często wstydzą się one zgłosić po fachową pomoc. Ośrodek rehabilitacyjny Remed w Łodzi to najlepszy adres dla takich pacjentów.
Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń urologicznych, takich jak m.in. nietrzymanie moczu czy zaburzenia erekcji stosując sprawdzone oraz nowoczesne metody, takie jak np. biofeedback Łódź. Zróżnicowane sposoby terapii to gwarancja większej skuteczności i skrócenia czasu leczenia, a co za tym idzie – szybszego powrotu pacjentów do dawnej formy.
W ośrodku Remed zatrudniamy wyłącznie doświadczonych specjalistów, co pozwala zagwarantować pacjentom skuteczne leczenie problemów z erekcją lub nietrzymaniem moczu. Zapewniamy pełen profesjonalizm, nowoczesne metody leczenia oraz skuteczność. Zajrzyj na naszą stronę, gdzie znajdziesz więcej informacji o stosowanych terapiach oraz o naszej ofercie.

Kontakt

Ulica: Brzechwy 7a

Kod: 93-219

Miejscowość: Łódź

http://remed-rehabilitacja.pl/

E-mail:

Tel.: 42 252-82-28