Katalog firm

Kategorie


Remed

Firma Remed z Łodzi świadczy usługi rehabilitacji medycznej przy różnego rodzaju schorzeniach urologicznych. Stosujemy zróżnicowane metody leczenia, co gwarantuje większą skuteczność prowadzonych przez nas działań, a nasi specjaliści z dużym doświadczeniem to dodatkowa gwarancja udanej terapii. Zapraszamy!

Nietrzymanie moczu po porodzie

Ośrodek rehabilitacji Remed w Łodzi specjalizuje się w leczeniu różnego rodzaju schorzeń urologicznych, a w tym m.in. problemów z nietrzymaniem moczu, które często pojawiają się w ciąży i po przebytym porodzie. Chociaż zjawisko to dotyczy wielu kobiet, ciągle mało się o nim mówi. Tymczasem skorzystanie z pomocy specjalistów posiadających odpowiednią wiedzę i doświadczenie w leczeniu chorób urologicznych pozwala powrócić do dawnej formy, a co za tym idzie – poprawić jakość życia.
Problem, którym jest nietrzymanie moczu po porodzie wymaga odpowiedniej rehabilitacji pod okiem specjalistów. A ponieważ jest to proces wymagający czasu, warto zdecydować się na leczenie jak najwcześniej. W Remed zatrudniamy wyłącznie specjalistów z fachową wiedzą i odpowiednim doświadczeniem, co daje naszym pacjentom gwarancję skuteczności i pełnego profesjonalizmu świadczonych usług.
Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji o naszej ofercie oraz stosowanych metodach leczenia i zachęcamy do kontaktu! Z nami wrócisz do dawnej formy!

Kontakt

Ulica: Brzechwy 7a

Kod: 93-219

Miejscowość: Łódź

http://remed-rehabilitacja.pl/

E-mail:

Tel.: 42 252-82-28