Katalog firm

Kategorie


Remed

Firma Remed z Łodzi świadczy usługi rehabilitacji medycznej przy różnego rodzaju schorzeniach urologicznych. Stosujemy zróżnicowane metody leczenia, co gwarantuje większą skuteczność prowadzonych przez nas działań, a nasi specjaliści z dużym doświadczeniem to dodatkowa gwarancja udanej terapii. Zapraszamy!

Rehabilitacja medyczna

Schorzenia urologiczne dotykają wielu osób i nierzadko postrzegane są jako powód do wstydu powodując tym samym nie tylko dyskomfort fizyczny, ale również psychiczny. Właśnie dlatego osoby borykające się z nietrzymaniem moczu lub zaburzeniami erekcji powinny jak najszybciej sięgnąć po pomoc specjalistów.
Remed to ośrodek rehabilitacji specjalizujący się w leczeniu różnego rodzaju schorzeń urologicznych. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych specjalistów posiadających fachową wiedzę, a wykorzystanie wielu nowoczesnych i sprawdzonych metod leczenia pozwala zaproponować najskuteczniejsze w danym przypadku rozwiązania. Świadczona przez nas rehabilitacja medyczna Łódź pozwala naszym pacjentom powrócić do zdrowia, a jednocześnie przywrócić radość życia.
Zapewniamy pełen profesjonalizm, skuteczność, pomoc doświadczonych specjalistów, a także indywidualne podejście oraz wiele sprawdzonych metod leczenia. Jeśli więc cierpisz z powodu schorzeń urologicznych, nie zwlekaj i zgłoś się do ośrodka rehabilitacji Remed w Łodzi.

Kontakt

Ulica: Brzechwy 7a

Kod: 93-219

Miejscowość: Łódź

http://remed-rehabilitacja.pl/

E-mail:

Tel.: 42 252-82-28