Katalog firm

Remed

Firma Remed z Łodzi świadczy usługi rehabilitacji medycznej przy różnego rodzaju schorzeniach urologicznych. Stosujemy zróżnicowane metody leczenia, co gwarantuje większą skuteczność prowadzonych przez nas działań, a nasi specjaliści z dużym doświadczeniem to dodatkowa gwarancja udanej terapii. Zapraszamy!

Urologia

Schorzenia urologiczne, takie jak nietrzymanie moczu czy zaburzenia erekcji mogą w znacznym stopniu obniżyć jakość życia i utrudniać kontakty z innymi, dlatego warto jak najwcześniej podjąć odpowiednie działania pozwalające uporać się z tego typu problemami.
Firma Remed z Łodzi specjalizuje się w leczeniu schorzeń urologicznych przy wykorzystaniu wielu metod, jak m.in. fizykoterapia, laseroterapia, pole magnetyczne, prądy, ultradźwięki czy terapia światłem. Zastosowanie wielu sposobów pozwala znaleźć najskuteczniejsze w konkretnym przypadku rozwiązanie i może skrócić czas trwania leczenia.
Doskonale wiemy, że dobry urolog Łódź to pierwszy adres, pod jaki powinny udać się osoby z problemami urologicznymi, dlatego zatrudniamy wyłącznie specjalistów z fachową wiedzą i odpowiednim doświadczeniem. Dzięki temu możemy zaproponować naszym pacjentom pełen profesjonalizm i najlepszą jakość świadczonych usług. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na naszej stronie internetowej i zachęcamy do kontaktu.

Kontakt

Ulica: Brzechwy 7a

Kod: 93-219

Miejscowość: Łódź

http://remed-rehabilitacja.pl/

E-mail:

Tel.: 42 252-82-28