Katalog firm

Kategorie


Dwór Artusa

W życiu pojawiają się poważne sytuacje, które wymagają przygotowania pewnych spotkań — czy to wesele dla rodziny i znajomych, czy to bankiet dla firmy. Częstym problemem przy takich wydarzeniach jest zorganizowanie dobrego miejsca. Jeśli szukacie czegoś zaufanego w Łodzi, zapraszamy na Dwór Artusa.

Catering

Kompleks Dwór Andrusa to magiczne miejsce na mapie Łodzi. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w organizowaniu konferencji oraz bankietów. Dwór oddalony jest od miejskiego gwaru i zgiełku, a jednocześnie położony jest o kilkanaście minut od ścisłego centrum.
Nasz dworek oferuje szeroką paletę usług jak organizacja imprez, przyjęć oraz bali. Dwór Andrusa tworzą przede wszystkim ludzie, dlatego dbamy by co roku podnosili swoje kompetencje zawodowe tak by spełnić wymagania wszystkich naszych klientów. Nasi ludzie mają ogromne doświadczenie w organizowaniu konferencji, przyjęć, czy wszelakich imprez, dlatego każdy klient może czuć się spokojny, że wszystko zostanie zorganizowane jak należy. Zapoznaj się z całą naszą ofertą na stronie https://www.dwor-artusa.pl/oferta/10/catering.html.
Dworek Andrusa ma nowoczesne, stylowe sale, a także bezpłatny parking dla naszych klientów. Jako firma zapewniamy klientom bardzo dużą elastyczność w organizowaniu imprez, tak by spełnić wszystkie jego oczekiwania. Nasza firma oferuje catering i jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcie w każdym mieście.

Kontakt

Ulica: Przyjazna 20

Kod: 92-403

Miejscowość: Łódź

www: https://www.dwor-artusa.pl/

E-mail:

Tel.: 606704205


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Chciałbyś zorganizować huczne wesele w staropolskim stylu? Dla nas to nie problem! Karczma Bida oferuje Państwu organizację przyjęć, które z pewnością zostaną w Waszej pamięci. Ciekawy wystrój, smaczn...

Malaga

Malaga to miejsce idealne dla każdej osoby. Jeżeli chcecie, to możecie przyjechać do nas na rodzinny obiad, aby spędzić tutaj miłe chwile. Równie dobrze możecie u nas również urządzić spotkanie rodzin...