Katalog firm

Dwór Artusa

W życiu pojawiają się poważne sytuacje, które wymagają przygotowania pewnych spotkań — czy to wesele dla rodziny i znajomych, czy to bankiet dla firmy. Częstym problemem przy takich wydarzeniach jest zorganizowanie dobrego miejsca. Jeśli szukacie czegoś zaufanego w Łodzi, zapraszamy na Dwór Artusa.

Sala weselna

Nasz Dwór Artusa pomoże wam w stworzeniu takiego wesela, jakie nawet wam się nie śniło. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że zadbamy o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół uroczystości i zrobimy wszystko, aby wzbudziła ona zachwyt wśród waszych znajomych, przyjaciół i rodziny.
Dysponujemy bardzo dużym doświadczeniem w przygotowywaniu najróżniejszych imprez. Mamy kadrę złożoną z wykwalifikowanych, profesjonalnych i kreatywnych pracowników, którzy dysponują specjalnymi umiejętnościami. restauracja oraz sala weselna Łódź na Dworze Artusa położonym w Łodzi uczyni każde wesele czymś naprawdę wyjątkowym. Tego możecie być pewni. A jeśli nie jesteście, wchodźcie na naszą stronę i zajrzyjcie do zakładki z opiniami klientów, w której znajdziecie same pozytywne rekomendacje.
Możecie również wejść do naszej galerii, w której prezentujemy zdjęcia przedstawiające cały nasz obiekt albo też zaznajomić się z naszą ofertą. Przygotowujemy przede wszystkim niezwykłe wesela, ale możemy również zorganizować konferencję, imprezę firmową, komunię lub jeszcze inne wydarzenie.

Kontakt

Ulica: Przyjazna 20

Kod: 92-403

Miejscowość: Łódź

www: https://www.dwor-artusa.pl/

E-mail:

Tel.: 606704205


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Chciałbyś zorganizować huczne wesele w staropolskim stylu? Dla nas to nie problem! Karczma Bida oferuje Państwu organizację przyjęć, które z pewnością zostaną w Waszej pamięci. Ciekawy wystrój, smaczn...