Katalog firm

Dwór Artusa

W życiu pojawiają się poważne sytuacje, które wymagają przygotowania pewnych spotkań — czy to wesele dla rodziny i znajomych, czy to bankiet dla firmy. Częstym problemem przy takich wydarzeniach jest zorganizowanie dobrego miejsca. Jeśli szukacie czegoś zaufanego w Łodzi, zapraszamy na Dwór Artusa.

Wesele

Nasz Dwór Artusa jest łódzką perłą architektoniczną, która z zewnętrz przypomina zabytkowy pałacyk zdobiony ceglanymi wieżyczkami, podczas gdy w rzeczywistości jest po prostu kompleksem bankietowym. Ze swojej strony możemy zaoferować klientom dwie idealnie zaplanowane sale restauracyjno-konferencyjne.
Przygotowaliśmy je z myślą o różnego rodzaju okazjach - eleganckich rodzinnych obiadach, konferencjach firmowych, komunikach, szkoleniach czy innych imprezach. Od samego początku najważniejsze były jednak dla nas wesela. To w nich zdołaliśmy się wyspecjalizować, dlatego to właśnie one najczęściej są organizowane przez naszych gości. Potrafimy sprawić, że to wesele Łódź staje się wyjątkowe.
Odbywa się w przepięknym i nietypowym miejscu, a jedną z jego ważniejszych atrakcji staje się pyszna kuchnia, która łączy w sobie świetny smak z doskonałą prezencją dań. Nie dość, że zajmujemy się przygotowaniem tych dań, to jeszcze w specjalny sposób podajemy je gościom. W naszym obiekcie każda impreza weselna staje się niezapomnianym przeżyciem.

Kontakt

Ulica: Przyjazna 20

Kod: 92-403

Miejscowość: Łódź

www: https://www.dwor-artusa.pl/

E-mail:

Tel.: 606704205


Podobne firmy

Karczma Bida w Opolu

Chciałbyś zorganizować huczne wesele w staropolskim stylu? Dla nas to nie problem! Karczma Bida oferuje Państwu organizację przyjęć, które z pewnością zostaną w Waszej pamięci. Ciekawy wystrój, smaczn...

Malaga

Malaga to miejsce idealne dla każdej osoby. Jeżeli chcecie, to możecie przyjechać do nas na rodzinny obiad, aby spędzić tutaj miłe chwile. Równie dobrze możecie u nas również urządzić spotkanie rodzin...