Katalog firm

Kategorie


Sanitpol

Firma Sanit-Pol oferuje Państwu profesjonalne usługi hydrauliczne począwszy od montażu instalacji rur, aż do ich czyszczenia. Ponadto w ofercie naszej firmy istnieje możliwość wynajęcia podnośników koszowych, które to ułatwiają pracę na wysokości.

Podnośniki koszowe

SanitPOL oferuje specjalistyczne usługi podnośnikiem koszowym w bardzo przystępnej cenie. Obsługujemy klientów prywatnych i biznesowych z Łodzi i najbliższych okolic. Nasze podnośniki koszowe łódź to markowy sprzęt z najwyższej światowej półki, dlatego też jesteśmy w stanie podjąć się i zrealizować na czas nawet najtrudniejsze zlecenia.
Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych, przeszkolonych i doświadczonych operatorów, którzy są do Państwa dyspozycji na czas wynajmu podnośnika koszowego. Dzięki bardzo ugruntowanej pozycji na rynku udało nam się zdobyć wielu stałych i zaufanych firm, dla których realizujemy różnorodne prace na wysokościach. Wynajem profesjonalnych podnośników koszowych, to rewelacyjne rozwiązanie przede wszystkim dla klientów prywatnych i małych firm budowlanych, które nie mogą pozwolić sobie na zakup tak profesjonalnego sprzętu.
Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszych innych usług z którymi mogą Państwo błyskawicznie zapoznać się na naszej stronie internetowej http://www.sanitpol.com/1012/podnosniki-koszowe.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 132

Kod: 90-451

Miejscowość: Łódź

http://www.sanitpol.com/

E-mail: kontakt@sanitpol.com

Tel.: 509-762-156


Podobne firmy

Saunaland

Jakość oraz funkcjonalność saun, łaźni parowych czy też wanien drewnianych to aspekty, do których nasza firma Saunaland przywiązuje największą wagę. Nasi pracownicy wykorzystują tylko i wyłącznie najl...

Mal-Wod

Jeśli szukają Państwo firmy, świadczącej profesjonalne usługi kanalizacyjne, a szczególnie inspekcję kanalizacji, zapraszamy na stronę. Oprócz wspomnianej usługi Mal-Wod oferuje sprzedaż kamer i wózkó...