Katalog firm

Saunaland

Jakość oraz funkcjonalność saun, łaźni parowych czy też wanien drewnianych to aspekty, do których nasza firma Saunaland przywiązuje największą wagę. Nasi pracownicy wykorzystują tylko i wyłącznie najlepsze i najbardziej zaawansowane technologicznie elementy dostępnych produktów szwedzkich i fińskich do konstrukcji saun.

Producent saun

Organizując swoje wymarzone wnętrze, wielu klientów marzy o saunie lub nawet łaźni parowej. Nasze sauny Wrocław są produktami wysokiej jakości, zawsze budowane i montowane z dbałością o szczegóły. Jesteśmy firmą posiadającą już doświadczenie w budowie różnych rodzajów saun, także takich w ciężkiej zabudowie, czyli wykonanej ze szklanej mozaiki.
Przy okazji każdego zamówienia kierujemy się życzeniami klientów i do jego realizacji wykorzystujemy całą naszą wiedzę i zdobyty do tej pory kunszt. Nasze produkty są wysokiej jakości, jako że przykładamy ogromną wagę do jak najwyższych standardów obsługi. Zawsze wykorzystujemy najlepsze produkty szwedzkich i fińskich firm, które od lat produkują surowce, urządzenia i wszelkie akcesoria z przeznaczeniem do sauny.
Zdajemy sobie sprawę, że efekt naszej pracy ma służyć latami i spełniać wymagania klienta. Po zakończonej pracy, dajemy użytkownikom wszystkie niezbędne wskazówki co do sposobu właściwego użytkowania sauny. Stawiamy na jakość, ale i estetykę. Uważamy, że wpisuje się to w uczciwą realizację zleceń.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022