Katalog firm

Sleep Art

Piżamy damskie mogą być strojami tak samo wygodnymi i praktycznymi, jak i po prostu atrakcyjnymi dla oka i to właśnie udowadnia marka Sleep Art. Nie jest ona zwykłym producentem odzieży, a bardziej kreatywnym twórcą rzeczy, które dbają o kobiece ciała. Zakupy w sklepie Sleep Art są zawsze przyjemne, szybkie i efektywne.

Długa koszula damska

Klasyczna tradycyjna biała koszula damska to model, który nadaje się do garderoby każdej kobiety. Ten model w połączeniu ze spodniami dosłownie w dwóch rachunkach stworzy wizerunek businesswoman. Oferujemy zakup koszuli damskiej o dowolnej palecie kolorów w sklepie "Sleep Art".
Hafty na kołnierzach i półkach, ażurowe koronkowe wstawki, marszczenia na rękawach były zawsze modne. Dzisiaj sytuacja się nie zmieniła.
Koszule zajmują prawie większość garderoby damskiej. Klasyczny model podróżuje z sezonu na sezon, praktycznie się nie zmienia i zawsze pozostaje aktualny. Wiadomo, iż długa koszula damska jest zawsze modna, ponieważ jest niedroga, wygodna i elegancka. Trendy w modzie sprawiają, że każda kobieta przynajmniej raz w sezonie uzupełnia swoją kolekcję ubrań o nowy produkt, odpowiadający trendom mody w bieżącym roku.
Ten produkt jest głównym sekretem uniwersalnej garderoby każdej kobiety. Dzięki niemu możesz ożywić jasne, unikalne obrazy na każdą okazję. Ten sam model może być używany jako opcja na co dzień, a także do wyjścia do teatru lub restauracji, uzupełniając go akcesoriami i dekoracjami.
Nasz sklep "Sleep Art" to wyjątkowa okazja dla każdej kobiety, aby wyglądać wspaniale w modelach najlepszych producentów.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737


Podobne firmy

M-Max

Poszukujesz piżamy uszytej z naturalnej bawełny lub innego rodzaju bielizny nocnej? Szeroki asortyment tego rodzaju oryginalnych produktów znajdziesz w sklepie patronackim firmy M-Max. Zamówisz tu dam...