Katalog firm

Sleep Art

Piżamy damskie mogą być strojami tak samo wygodnymi i praktycznymi, jak i po prostu atrakcyjnymi dla oka i to właśnie udowadnia marka Sleep Art. Nie jest ona zwykłym producentem odzieży, a bardziej kreatywnym twórcą rzeczy, które dbają o kobiece ciała. Zakupy w sklepie Sleep Art są zawsze przyjemne, szybkie i efektywne.

Piżama damska z długimi spodniami

Sleep Art to firma, która powstała z miłości do kobiet - dla kobiet. Skoncentrowana na tworzeniu odzieży damskiej nie ma w swojej ofercie jakiejś niesamowitej ilości produktów, ale dzięki temu właśnie do tej oferty trafiają wyłącznie rzeczy w stu procentach dopracowane, idealne do noszenia wieczorową porą i doskonale sprawdzające się już w trakcie snu.
Jednym z najchętniej wybieranych przez klientki produktów jest oczywiście piżama damska długie spodnie. To taki klasyk, który powinien zagościć w każdej damskiej garderobie. Zwłaszcza przed okresem jesienno-zimowym, choć nic nie stoi na przeszkodzie, by lekką piżamkę damską z długimi spodniami nosić również latem i wiosną, gdyż specjalne materiały wykorzystywane przez Sleep Art zawsze zapewniają przewiewność i swobodę.
Ta firma ma ekologiczne podejście do pracy i właśnie z tego powodu wszystkie piżamki i stroje nocne umieszcza w opakowaniach przeznaczonych do ponownego użytku. Piękne eleganckie pudełka można wykorzystać na wiele sposobów. Dzięki temu zakup staje się w pełni opłacalny.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737