Katalog firm

Sleep Art

Piżamy damskie mogą być strojami tak samo wygodnymi i praktycznymi, jak i po prostu atrakcyjnymi dla oka i to właśnie udowadnia marka Sleep Art. Nie jest ona zwykłym producentem odzieży, a bardziej kreatywnym twórcą rzeczy, które dbają o kobiece ciała. Zakupy w sklepie Sleep Art są zawsze przyjemne, szybkie i efektywne.

Piżama damska z wiskozy

Nasza firma Sleep Art wielokrotnie już zdołała udowodnić, że nocny strój do snu i wieczornego wypoczynku nie musi być wcale zwykłą bawełnianą i zarazem dosyć nudną piżamą. Może być czymś super stylowym, atrakcyjnym i korzystnym dla sylwetki.
Odpowiednie wykonanie zapewnia naszym piżamom, koszulom nocnym i szlafrokom niezwykle unikalny design, który oczywiście każdorazowo idzie w parze z maksymalnie wysoką jakością. Tym paniom, które pragną odzwyczaić się od standardowej bawełny, szczególnie powinna przypaść do gustu piżama damska z wiskozy. Prosta zmiana materiału wykonania robi olbrzymią różnicę.
Wiskoza jest materiałem super przyjemnym w dotyku, ale nie to jest w niej najważniejsze, bo korzystamy z niej głównie dlatego, iż umożliwia nam ona realizację najbardziej szalonych i oryginalnych projektów. Abstrakcyjne wzory, bajeczne motywy inspirowane dziełami największych artystów i wysublimowane kroje. Tym właśnie wyróżniają się nasze piżamy z wiskozy i tym właśnie każda kobieta sama może się wyróżniać!

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737


Podobne firmy

M-Max

Poszukujesz piżamy uszytej z naturalnej bawełny lub innego rodzaju bielizny nocnej? Szeroki asortyment tego rodzaju oryginalnych produktów znajdziesz w sklepie patronackim firmy M-Max. Zamówisz tu dam...