Katalog firm

Sleep Art

Piżamy damskie mogą być strojami tak samo wygodnymi i praktycznymi, jak i po prostu atrakcyjnymi dla oka i to właśnie udowadnia marka Sleep Art. Nie jest ona zwykłym producentem odzieży, a bardziej kreatywnym twórcą rzeczy, które dbają o kobiece ciała. Zakupy w sklepie Sleep Art są zawsze przyjemne, szybkie i efektywne.

Szlafrok damski cienki

Szlafrok stał się niezbędną rzeczą nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. Wygodnie jest go nosić natychmiast po przebudzeniu, przychodząc z pracy, przed snem, po zabiegach kąpielowych. A jeśli wcześniej głównymi kryteriami wyboru były wygoda i praktyczność, teraz dodano do nich projekt produktu.
W nowoczesnej fashionistce w szafie można znaleźć kilka zestawów takich ubrań – na różne pory roku lub okazje. Firmy Sleep Art szlafrok damski cienki jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. Oczywiście każdy ma swój własny projekt, krój i materiał. A o tym, z którego lepiej wybrać Kobiecy szlafrok, powiemy dalej.
Szlafroki damskie wykonane są z naturalnych, sztucznych i syntetycznych tkanin. W pierwszym przypadku do szycia stosuje się materiały wykonane w 100% z naturalnych surowców, w drugim – sztucznie utworzone z naturalnych, w trzecim – całkowicie chemiczne włókno. Im bardziej naturalny materiał – tym wyższa jakość produktu, tym lepiej będzie spełniał swoje funkcje i będzie trwał dłużej dla właściciela.
Sklep internetowy "Sleep Art" oferuje ciekawe i oryginalne modele cienkich szlafroków frotte dla kobiet od najlepszych producentów w rozsądnych cenach. Katalog oferuje różnorodność modnych stylów i kolorów, z nadrukami, kapturem i dużymi wygodnymi kieszeniami. Możesz uzyskać poradę i złożyć wniosek telefonicznie.

Kontakt

Ulica: Pabianicka 245

Kod: 93-457

Miejscowość: Łódź

https://sleepart.pl/

E-mail: sklep@sleepart.pl

Tel.: 517642737