Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Jeśli podróżując autostradą przydarzyła Ci się awaria samochodu, to niezależnie od problemu, skontaktuj się z naszą firmą. Oferujemy kompleksową pomoc na drodze poczynając od naprawy koła, poprzez drobne naprawy aż do odholowania pojazdu do wyznaczonego przez Państwa miejsca. Więcej informacji dostępne pod numerem telefonu.

Pomoc drogowa w Brzezinach

Na rynku pomocy drogowej działamy już grubo ponad dekadę. W tym czasie dowiedzieliśmy się, z jakimi najczęściej problemami borykają się nasi potencjalni klienci na drogach. Zdajemy więc sobie sobie sprawę, z jakim nastawieniem trzeba jechać ja każde kolejne wezwanie. Najważniejsze jest, aby podchodzić do każdego klienta indywidualnie.
Wzywając nas, dana osoba właśnie znalazła się w mniej lub bardziej ,ale jednak stresującej sytuacji. Naszym zadaniem jest jak najszybsze dotarcie na miejsce i udzielenie każdemu klientowi właściwej pomocy. Na tym właśnie polega właściwie świadczona pomoc drogowa Brzeziny. Pracujemy z oddaniem, bo zatrudniamy właściwe osoby, które nie boją się wyzwań i posiadają właściwą wiedzę.
Z każdym wezwaniem zdobywają tez kolejne cenne doświadczenia, dzięki którym nasza firma może działać wciąż lepiej i sprawniej. Pomagamy kierowcom zarówno samochodów osobowych, jak i ciężarowych oraz autobusów. Staramy się być coraz bardziej wszechstronni i korzystać z coraz to nowocześniejszych rozwiązań.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673