Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Jeśli podróżując autostradą przydarzyła Ci się awaria samochodu, to niezależnie od problemu, skontaktuj się z naszą firmą. Oferujemy kompleksową pomoc na drodze poczynając od naprawy koła, poprzez drobne naprawy aż do odholowania pojazdu do wyznaczonego przez Państwa miejsca. Więcej informacji dostępne pod numerem telefonu.

Pomoc drogowa w Łodzi

Każdy z nas ma mnóstwo talentów, ale są sytuacje, kiedy potrzebujemy profesjonalnej pomocy. Na przykład na drodze. Nie każdy jest w stanie poradzić sobie z przebitą oponą. Ba, w trakcie podróży zdarzają się awarie, którym nie podobał nawet najbardziej doświadczony kierowca. Pytanie, jak zachować się w takim przypadku?
Wbrew pozorom, odpowiedź na to pytanie jest niezwykle prosta: nasza pomoc drogowa Łódź! Tak, wystarczy skontaktować się z nami, a już za chwilę we wskazanym miejscu pojawi się nasza fachowa ekipa. Mogą być Państwo spokojni o to, że dołożymy wszelkich starań, by rozwiązać napotkany problem. Wszystko po to, byście mogli Państwo bezpiecznie kontynuować swoją podróż. Jeśli natomiast samochód nie będzie nadawał się do dalszej jazdy, bo na przykład mieli Państwo poważną stłuczkę, wówczas odholujemy go w bezpieczne miejsce.
A co, jeśli poruszają się Państwo nie samochodem osobowym, tylko ciężarówką albo TIR-em? Spokojnie, w takiej sytuacji również jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673