Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Jeśli podróżując autostradą przydarzyła Ci się awaria samochodu, to niezależnie od problemu, skontaktuj się z naszą firmą. Oferujemy kompleksową pomoc na drodze poczynając od naprawy koła, poprzez drobne naprawy aż do odholowania pojazdu do wyznaczonego przez Państwa miejsca. Więcej informacji dostępne pod numerem telefonu.

Pomoc drogowa w Rzgowie

Lubisz jeździć samochodem, ale obawiasz się nieszczęśliwych sytuacji na drodze, z którymi możesz sobie nie poradzić? Spokojnie, od czego jest nasza pomoc drogowa w Rzgowie? Nasza firma prowadzi swoją działalność już od 1995 roku. W tym czasie pomogliśmy już tak dużej liczbie kierowców, że nawet sami absolutnie nie jesteśmy w stanie ich zliczyć.
Podobnie zresztą jak problemów, przed którymi stawaliśmy. Holowanie uszkodzonego w kolizji samochodu, awaria uniemożliwiająca dalszą jazdę, przebita opona, brak paliwa daleko od najbliższej stacji benzynowej... Wszystkie te nieszczęśliwe sytuacje łączy jedno - za każdym razem bardzo szybko przyjechaliśmy we wskazane przez klienta miejsce i pomogliśmy rozwiązać jego problem. Bez względu na to, czy podróżował on samochodem osobowym, ciężarówką czy TIR-em.
Do zapoznania się z naszą ofertą na stronie http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-rzgow/ zapraszamy również Ciebie. Naprawdę warto bowiem mieć gwarancję, że w stresującej sytuacji na drodze bardzo szybko pojawi się ktoś, kto wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673