Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Jeśli podróżując autostradą przydarzyła Ci się awaria samochodu, to niezależnie od problemu, skontaktuj się z naszą firmą. Oferujemy kompleksową pomoc na drodze poczynając od naprawy koła, poprzez drobne naprawy aż do odholowania pojazdu do wyznaczonego przez Państwa miejsca. Więcej informacji dostępne pod numerem telefonu.

Pomoc drogowa w Zgierzu

Od ponad dekady zajmujemy się pomocą drogową na terenie województwa łódzkiego, w tym na autostradach. Nasze usługi świadczymy nieprzerwanie przez całą dobę, również w święta. Posiadamy niezwykle rozbudowaną infrastrukturę, która pozwala nam pomagać zarówno kierowcom samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Pomoc drogowa Zgierz wykonuje również drobne naprawy, takie jak zmiana uszkodzonego koła lub tankowanie samochodu na drodze.
Dzięki temu znaczna część naszych klientów unika zbędnych kosztów związanych z holowaniem pojazdu. Dysponujemy także warsztatem, w którym wykonujemy profesjonalne naprawy samochodów uszkodzonych w wypadkach. Na nas nie będziesz musiał długo czekać, jak to ma w przypadku mniejszych firm, ponieważ nasi pracownicy wraz z lawetami są rozmieszczeni w różnych lokalizacjach.
Jako prężnie rozwijająca się firma inwestujemy w nowoczesny sprzęt oraz szkolenia pracowników, aby zapewnić naszym klientom coraz to wyższy poziom usług. Dysponujemy również parkingiem dla samochodów ciężarowych, który jest idealnym miejscem do odpoczynku po męczącej trasie.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673