Katalog firm

Kategorie


Sowa

Nasza firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób stawiających na ekologiczne rozwiązania w zakresie instalacji domowych. P.H.U. Sowa oferuje energooszczędne systemy ogrzewające, instalacje wodno-kanalizacyjne, klimatyzację i wiele więcej. Na wszystkie prace udzielamy gwarancji. Pełną ofertę przedstawiamy na stronie, zapraszamy!

Panele fotowoltaiczne

Jak wskazują przewidywania, ceny prądu w najbliższych latach będą rosnąć. We współczesnym świecie urządzenia z niego korzystające składają się na podstawowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego. W związku z tym, wielu ludzi zastanawia się jak obniżyć koszty używania energii elektrycznej. Z pomocą przychodzą tutaj nowoczesne, ekonomiczne technologie wykorzystujące energię promieniowania słonecznego.
Aby osiągnąć maksymalną wydajność i funkcjonalność paneli słonecznych duże znaczenie ma wybór i dopasowanie ich rodzaju. Oferowane przez firmę Eko Sowa panele fotowoltaiczne Łódź to panele polikrystaliczne, monokrystaliczne i cienkowarstwowe. Różnią się one między sobą wydajnością, ceną i zastosowaniem. Pierwsze z nich to największa wydajność i odporność, idealne w warunkach słabszego dostępu słońca, wymagają jednak dużej powierzchni instalacyjnej.
Panele monokrystaliczne to innowacyjne rozwiązanie, którym do wysokiej efektywności wystarczy niewielka, ale mocno nasłoneczniona powierzchnia. Te również są bardzo odporne. Ostatnie, cienkowarstwowe panele charakteryzuje najbardziej przystępna cena, jednakże ich wydajność jest stosunkowo niska.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601-211-233


Podobne firmy

Elektro Klima

Jeśli szukacie Państwo firmy, która w przystępnej cenie wykona dla Państwa system monitorowania budynku, to zapraszamy do kontaktu z firmą Elektro Klima. Oferujemy szeroki zakres usług elektronicznych...