Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

Firma ST Rentcar oferuje wypożyczenie samochodów osobowych w niskich cenach oraz z różnymi rabatami. Auta z naszej wypożyczalni są zadbane oraz czyste a przede wszystkim gotowe do jazdy pod względem technicznym. Nasi pracownicy fachowo oraz szybko obsłużą każdego z naszych klientów. Więcej informacji o naszej firmie oraz wszystkie potrzebne informacje znajdą państwo na stronie internetowej.

Holowanie

Firma ST Rentcar z Łodzi rozwiązuje problemy kierowców, którym zepsuł się samochód lub stali się oni ofiarą kolizji drogowej. W drugim z przypadków poszkodowany dostaje do dyspozycji auto zastępcze, za które podobnie jak za holowanie Łódź, zapłaci ubezpieczyciel sprawcy.
Formalnościami zajmie się zaś ST Rentcar, odciążąjąc zdenerwowanego kolizją kierowcę. Holowanie rozbitego albo niesprawnego pojazdu wykonuje profesjonalna ekipa, przygotowana do takich sytuacji i zaopatrzona w 7-metrowe lawety do ściągania samochodów osobowych, dostawczych czy busów o wadze nawet do 7 ton. Gdy auto zawiedzie, a wokoło brak żywej duszy, możliwe jest nie tylko holowanie, ale też pomoc drogowa w postaci odpalania awaryjnego czy wymiany koła.
Na telefon od potrzebujących pomocy kierowców ratownicy drogowi czekają po 12 godzin dziennie i przyjeżdżają na miejsce zdarzenia jak najszybciej. Co ważne - w im dłuższą trasę wykwalifikowani fachowcy z ST Rentcar wiozą auto na lawecie, tym cena za kilometr będzie niższa.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800