Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

Firma ST Rentcar oferuje wypożyczenie samochodów osobowych w niskich cenach oraz z różnymi rabatami. Auta z naszej wypożyczalni są zadbane oraz czyste a przede wszystkim gotowe do jazdy pod względem technicznym. Nasi pracownicy fachowo oraz szybko obsłużą każdego z naszych klientów. Więcej informacji o naszej firmie oraz wszystkie potrzebne informacje znajdą państwo na stronie internetowej.

Laweta

Miałeś wypadek na autostradzie A1 w pobliżu Łodzi? A może po prostu Twoje auto nie nadaje się już do dalszej jazdy i potrzebna jest Tobie laweta? W takim razie nie mogłeś lepiej trafić. Nasza firma znajduje się w Łodzi w pobliżu zjazdu z autostrady. Lokalizacja bazy pozwala nam na szybko dojazd z lawetą do każdego klienta. Dzięki temu zmniejsza się czas oczekiwania na lawetę oraz koszt za oferowaną przez nas usługę. Szczegóły znajdziesz na stronie https://pozyczwoz.pl/holowanie-samochodow/.
Naszym klientom jesteśmy wstanie zaoferować atrakcyjną cenę, szybką pomoc oraz bezpieczne dostarczenie samochodu pod wskazany adres. Na nas możesz liczyć! Wystarczy, że zadzwonisz, a wyruszymy z lawetą, żeby Tobie pomóc.
Jesteśmy firmą, która dostosowuje się do potrzeb klientów, więc u nas wynajmiesz nie tylko lawetę, ale również samochód zastępczy. Dzięki temu nie musisz już wynajmować dwóch firm. Wystarczy, że zadzwonisz do nas, a my zaoferujemy Tobie kompleksową usługę, z której z całą pewnością będziesz zadowolony. Nie wymagamy opłaty wstępnej oraz zapewniamy minimum formalności.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800