Katalog firm

ST Rentcar

Firma ST Rentcar oferuje wypożyczenie samochodów osobowych w niskich cenach oraz z różnymi rabatami. Auta z naszej wypożyczalni są zadbane oraz czyste a przede wszystkim gotowe do jazdy pod względem technicznym. Nasi pracownicy fachowo oraz szybko obsłużą każdego z naszych klientów. Więcej informacji o naszej firmie oraz wszystkie potrzebne informacje znajdą państwo na stronie internetowej.

Wynajem aut

ST Rentcar to łódzka firma oferująca wynajem aut Łódź zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców. Na szczególną Państwa uwagę zasługuje oferta specjalna, dotycząca wynajmu długoterminowego, zdecydowanie bardziej korzystna od zakupu czy leasingu pojazdu. W cenę usługi wliczono koszty utrzymania samochodu, w tym- serwisowanie, wymianę opon i ubezpieczenie. W przypadku wynajmu długoterminowego proponujemy duże rabaty.
Szeroki przekrój dostępnych rozwiązań sprawia, że każdy klient może wynająć auto na miarę swoich potrzeb i możliwości. Znajdą tu Państwo: niewielkie, ekonomiczne modele miejskie, eleganckie limuzyny, VAN-y, rodzinne kombi i busy. Nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty ani kaucje. Koszt usługi zależy od klasy oferowanego auta, okresu wynajmu i innych czynników np. osiągów pojazdu. Na życzenie klienta fotelik i nawigacja - gratis!
Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się ze szczegółami świadczonych usług. Prowadzimy także autoholowanie.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800