Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

Firma ST Rentcar oferuje wypożyczenie samochodów osobowych w niskich cenach oraz z różnymi rabatami. Auta z naszej wypożyczalni są zadbane oraz czyste a przede wszystkim gotowe do jazdy pod względem technicznym. Nasi pracownicy fachowo oraz szybko obsłużą każdego z naszych klientów. Więcej informacji o naszej firmie oraz wszystkie potrzebne informacje znajdą państwo na stronie internetowej.

Wynajem samochodów osobowych

Firma St Rentcar wypożyczalnia samochodów Łódź oferuje w dogodnych cenach oraz z możliwością gratisowego wypożyczenia fotelika samochodowego lub nawigacji. W naszej ofercie znajdziecie państwo wiele różnych modeli samochodów, które są sprawnie techniczne oraz czyste i od razu gotowe do jazdy.
Formalności w naszej firmie załatwiane są w sposób profesjonalny i w mniej niż 10 minut a każdy z naszych klientów jest obsługiwany w sposób indywidualny. W naszej ofercie posiadamy samochody zarówno do poruszania się po mieście, wyjazdy rodzinne a także ekskluzywne limuzyny na wyjątkowe okazje także każdy z klientów na pewno znajdzie coś dla siebie.
Aby się z nami skontaktować lub zapoznać się z całą naszą ofertą czy też przeczytać opinię klientów, którzy skorzystali dotychczas z naszych usług zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej https://pozyczwoz.pl. Na podanej wyżej stronie znajdziecie państwo wszystkie potrzebne informacje do kontaktu z nami w wygodniej dla państwa formie.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800