Katalog firm

StarkLAB

Łódzka firma StarkLab świadczy usługi na najwyższym poziomie z zakresu etykietowania i pakowania. Wśród tych usług znaleźć można drukowanie fleksograficzne i cyfrowe, przygotowanie do druku, projekty graficzne a także etykietowanie i copaking. Produktami oferowanymi są wszelkie etykiety od samoprzylepnych do banderoli.

Etykiety shrink sleeve

Innowacyjnym rozwiązaniem oznakować produktów i opakowań oferowanym przez firmę StarkLab są etykiety shrink sleeve, które stanowią alternatywę dla zwykłych etykiet samoprzylepnych czy papierowych. Dowiedź się więcej na naszej stronie http://starklab.pl/pl/.
Dzięki swoim elastycznym właściwościom i możliwości zastosowania ich na każdy produkt i opakowanie, są niesamowitym rozwiązaniem oznakowania nawet na najbardziej nieregularnej powierzchni wyrobu. Sprawdzają się dokładnie tam, gdzie nie jest możliwe naklejenie papierowych etykiet. Zastosowanie znajdują w postaci plomb do zabezpieczenia, jako dekoracja na całości opakowania lub tylko jego fragmencie oraz jako złączenie pakietów prezentowych lub promocyjnych złożonych z kilku produktów, tzw. mulkipaki.
Technologia sleeve jest niezwykle trwała i oryginalna, dzięki czemu często zostaje wybierana przez klientów spośród oferowanych produktów firmy StarkLab. Wtykiety sa bardzo efektowne co potęguje ich popularność a dodatkowo gwarantują estetyczny i nowoczesny wygląd, dzięki czemu stanowią dodatek estetyczny.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799