Katalog firm

Kategorie


StarkLAB

Łódzka firma StarkLab świadczy usługi na najwyższym poziomie z zakresu etykietowania i pakowania. Wśród tych usług znaleźć można drukowanie fleksograficzne i cyfrowe, przygotowanie do druku, projekty graficzne a także etykietowanie i copaking. Produktami oferowanymi są wszelkie etykiety od samoprzylepnych do banderoli.

Etykiety termokurczliwe

Idealne dopasowanie etykiet do produktu i opakowań, bez żadnych uszkodzeń i defektów? To wszystko i więcej zapewniają etykiety termokurczliwe oferowane przez firmę StarkLab, która swój sklep firmowy posiada w Łodzi. Etykiety są jednym z wielu produktów, które produkowane są w sposób profesjonalny i staranny.
Ich powstawanie zaczyna się poprzez zadruk specjalnego rękawa folii PVC lub PET. Poprzez działanie gorącego powietrza lub pary, przybierają ode odpowiedni kształt dopasowując się do wymiarów opakowania. Dzięki idealnego przyleganiu etykiety, stają się one szczelnym zabezpieczeniem opakowania przed wszelkimi uszkodzeniami, jak na przykład otarcia czy zadrapania a dodatkowo świetnie się prezentują dzięki starannemu dopracowaniu szczegółów estetycznych.
Etykiety termokurczliwe dokładnie przylegają co części powierzchni opakowania lub całości a dzięki temu uzyskuje się maksymalne wykorzystanie danej powierzchni zadruku. Niezwykła trwałość etykiet sprawia, że używane są do każdej wielkości i kształtu.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799