Katalog firm

Kategorie


StarkLAB

Łódzka firma StarkLab świadczy usługi na najwyższym poziomie z zakresu etykietowania i pakowania. Wśród tych usług znaleźć można drukowanie fleksograficzne i cyfrowe, przygotowanie do druku, projekty graficzne a także etykietowanie i copaking. Produktami oferowanymi są wszelkie etykiety od samoprzylepnych do banderoli.

Obkurczanie etykiet

Jedną z usług prezentowanych przez polską firmę StarkLab jest obkurczanie etykiet w sposób bezpieczny i gwarantujący zachowanie atrakcyjności produktów jakimi są etykiety. Obkurczanie lub inaczej mówiąc sleevowanie jest innowacyjną i nowoczesną technologią stosowaną w firmie StarkLab.
Produkt którym jest etykieta, zostaje poddany specjalnemu procesowi obkurczania, który ma na celu idealnie dopasowanie etykiet do produktu lub opakowania. Najczęściej wykorzystywana jest w tym procesie gorąca para, powodująca obkurczanie się folii, z której wykonane są etykiety. Technika obkurczania stosowana jest do wielu opakowań i produktów, każdego kształtu, wielkości i struktury, ponieważ etykiety idealnie dopasowują się do warunków bez jakichkolwiek zagnieceń.
Zastosowanie innowacyjnej technologii gwarantuje pokrycie nadrukiem całej powierzchni opakowanego produktu, zabezpieczenie przez otarciami lub innymi drobnymi urazami, trwałość produktu a także estetyczny i atrakcyjny wygląd zarówno etykiet jak i etykietowanych produktów.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799