Katalog firm

Kategorie


StarkLAB

Łódzka firma StarkLab świadczy usługi na najwyższym poziomie z zakresu etykietowania i pakowania. Wśród tych usług znaleźć można drukowanie fleksograficzne i cyfrowe, przygotowanie do druku, projekty graficzne a także etykietowanie i copaking. Produktami oferowanymi są wszelkie etykiety od samoprzylepnych do banderoli.

Wydruk etykiet sleeve

Etykiety to produkt przyciągający niejedno spojrzenie aż w końcu wzrok skupia się na konkretnym produkcie. To jedno z wielu zadań etykiet. A w jaki sposób są one drukowane? Firma StarkLab prezentuje dwa sposoby na wydruk etykiet sleeve. Pierwszy z nich to wydruk cyfrowy stosowany przy znacznie mniejszej liczbie nakładów etykiet.
Technika ta jest mało wymagająca jeśli chodzi o zużywanie polimerów, czyli substancji chemicznych o ogromnej ilości masy cząsteczkowej, a także znacząco skraca czas do finalizacji ostatniego stadium produktu. Wydruki cyfrowe stosowane sa na foliach PET oraz PVC, z których wytwarzane są etykiety termokurczliwe sleeve, oraz na etykietach tradycyjnych papierowych.
Drugą techniką jest wydruk fleksograficzny który cechuje się doskonałą i wysoką jakością druku przy pomocy fotopolimerów, czyli polimerów które są modyfikowane za pośrednictwem światła. Oferta wydruków posiada szeroką gamę kolorystyczną, lakiery błyszczące lub matowe, wedle zamówienia klientów a także fluorescencyjne.

Kontakt

Ulica: Eleonory 26

Kod: 93-482

Miejscowość: Łódź

http://starklab.pl/pl/

E-mail: biuro@starklab.pl

Tel.: 664157799