Katalog firm

ST Rentcar

Firma ST Rentcar oferuje wypożyczenie samochodów osobowych w niskich cenach oraz z różnymi rabatami. Auta z naszej wypożyczalni są zadbane oraz czyste a przede wszystkim gotowe do jazdy pod względem technicznym. Nasi pracownicy fachowo oraz szybko obsłużą każdego z naszych klientów. Więcej informacji o naszej firmie oraz wszystkie potrzebne informacje znajdą państwo na stronie internetowej.

Auto zastępcze z oc sprawcy

Miałeś wypadek nie z Twojej winy i Twój samochód nie nadaje się do dalszej jazdy? W takim razie możesz u nas wybrać auto zastępcze z OC sprawcy Łódź i pojechać dalej w trasę. My zajmiemy się wszystkim. Jeśli potrzeba, to zajmiemy się holowaniem Twojego samochodu i wynajmiemy Tobie jedno auto spośród naszej floty.
Posiadamy szeroki wybór różnych modeli i klas, więc z całą pewnością znajdziesz w naszej ofercie coś odpowiedniego dla siebie. Nie wymagamy żadnej opłaty wstępnej, a wynajem u nas wiąże się z minimalnymi formalnościami. Jeśli jest taka potrzeba, to wyposażymy samochód w fotelik dziecięcy oraz nawigację. Wystarczy, że nam zgłosisz czego potrzebujesz.
Nasze auta zastępcza regularnie przechodzą wszystkie przeglądy i są sprawne techniczne. Zapewniamy naszym klientom bezpieczne samochody oraz komfortową jazdą. Z wypożyczonego od nas auta zastępczego możesz korzystać tak długo jak to będzie potrzebne. Nie musisz się o nic martwić, ponieważ koszt wynajmu zostanie pokryty z ubezpieczenia sprawcy.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800