Katalog firm

Kategorie


Przychodnia Szombierki

Przychodnia Szombierki to zlokalizowana w Bytomiu poradnia lekarska dla dorosłych oraz dzieci. Kompleksowa pomoc medyczna zapewniana jest przez szereg specjalistów w różnych dziedzinach medycyny. Ponadto, przychodnia oferuje możliwość wykonania badań diagnostycznych oraz skorzystania z usług fizjoterapeuty.

Psychoterapia

Depresja oraz inne problemy związane ze zdrowiem psychicznym, to ostatnio jedne z chorób, na które najczęściej zapadają młodzi ludzie. Z całą pewnością skalę zachorowań można już nazwać plagą. Depresja należy do rodziny chorób cywilizacyjnych i choć tylko w Polsce choruje na nią około 1.5 mln. osób, to temat tej choroby jest bardzo często pomijany lub bagatelizowany.
Warto przy tym wspomnieć, że liczba ta dotyczy jedynie zdiagnozowanych przypadków, należy zatem doliczyć do niej przynajmniej drugie tyle. Jeśli czujesz, że należysz do jednej z tych osób, które chorują na depresję (lub masz inne zaburzenia, które potrzebują diagnozy oraz leczenia), psychoterapeuta Bytom będzie bardzo dobrym wyborem. Dlaczego powinieneś udać się do poradni? Przede wszystkim aby uzyskać odpowiednią pomoc oraz wsparcie.
Jeśli udasz się po pomoc odpowiednio wcześnie, twój psychoterapeuta będzie mógł lepiej Ci pomóc zrozumieć siebie oraz swoje zanurzenia. Pamiętaj, że niezależnie od tego jak układają Ci się relacje z ludźmi, nigdy nie jesteś całkiem sam. Jeśli potrzebujesz pomocy wejdź na stronę http://przychodniaszombierki.pl/ i skontaktuj się z nami.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Czas najwyższy uświadomić sobie jedno, nerwica oraz depresja to bardzo poważne choroby jakie należy nie tylko zdiagnozować, lecz przede wszystkim w odpowiedni dla nich sposób leczyć. Oczywiście zaletą...

Ewa Czernik

Nazywam się Ewa Czernik i gwarantuje Wam, że każdy pacjent jest dla mnie bardzo ważny. Podczas terapii, na którą już dzisiaj Was zapraszam, wspólnie postaramy się rozwiązać Wasze problemy. Zachęcam do...