Katalog firm

Kategorie


Szwarc

Od ponad 10 lat zajmujemy się kamieniarstwem, które jest naszą pasją. Każdy projekt realizujemy z wielkim zaangażowaniem, uwzględniając zdanie Klientów. Zakład Kamieniarski Szwarc oferuje nagrobki i wiele więcej. Z kamienia wykonujemy również posadzki, schody, blaty i parapety. Po szczegółowe informacje zapraszamy na stronę.

Blaty kuchenne

Zakład Kamieniarski Szwarc powstał w 2006 roku i od tego czasu świadczy fachowe usługi związane z produkcją wyrobów z kamienia. Kamieniarstwo ma w małym palcu, o czym świadczą setki klientów zadowolonych z jego usług. Wśród oferowanych przez firmę produktów znajdują się między innymi blaty kuchenne Skierniewice, parapety i schody, choć ta oferta wcale się do nich nie ogranicza. Wszystko zależy bowiem od wizji poszczególnego klienta.
Firma zawsze stara się podejść indywidualnie do swoich odbiorców, dopasowując ofertę do ich potrzeb. Zawsze jednak korzysta z materiałów najwyższej jakości, by zapewnić jak największą jakość produktu końcowego. Zakład Szwarc nie ogranicza się jednak do wykonywania życzeń klienta - z chęcią zweryfikuje jego wizję i doradzi w kwestii doboru kamienia i jego odcienia.
Naturalnie rzecz biorąc dla niego najważniejsza jest ostateczna decyzja odbiorcy, jednak na bazie swojego ogromnego doświadczenia jest w stanie pomóc, doradzić i podpowiedzieć. Profesjonalnie i niezobowiązująco.

Kontakt

Ulica: Plantowa 4

Kod: 96-230

Miejscowość: Biała Rawska

http://www.kamieniarstwo-szwarc.pl/

E-mail:

Tel.: 602-175-197


Podobne firmy

Trakt

Żurawie czy koparko-ładowarki to maszyny, bez których trudno wyobrazić sobie współczesny plac budowy. W przypadku wielu prac okazują się niezastąpione. Jeśli poszukują Państwo tego rodzaju urządzeń, n...