Katalog firm

Kategorie


Tarom

Śmierć najbliższych nam osób zazwyczaj przychodzi niespodziewanie. Nierzadko nie mogąc pogodzić się ze stratą, nie mamy siły na organizację uroczystości pogrzebowych. W takich chwilach bardzo pomocna jest rzetelna firma pogrzebowa, która wszystko za nas załatwi. Zapraszamy do kontaktu z firmą Tarom.

Pogrzeby

Polecamy kompleksowe usługi, świadczone przez nasz zakład pogrzebowy Wrocław. Posiadamy stosowne doświadczenie niezbędne w organizacji godnej uroczystości pogrzebowej. Przygotowujemy ciało do pogrzebu, zapewniamy odzież. Posiadamy szeroki wybór trumien- dębowych, olchowych, z drewna egzotycznego, sosny.
Organizujemy także spopielenie- polecamy kamienne, metalowe, ceramiczne i szklane urny. Zapewniamy oprawę muzyczną uroczystości (organista, skrzypek, chór, trębacz), transport uczestników ceremonii, pomoc w organizacji stypy. Nasza działalność nie obejmuje jednak tylko przygotowania uroczystości pogrzebowej. Zapewniamy odbiór zwłok z miejsca zgonu (polecamy nasz całodobowy numer kontaktowy), przewozimy zmarłych do chłodni, proponujemy opiekę nad grobami.
Wykonujemy klepsydry informujące o pogrzebie, załatwiamy w imieniu rodziny wszelkie formalności związane z organizacją uroczystości pogrzebowej (cmentarz, Urząd Stanu Cywilnego), bezgotówkowo rozliczamy koszty w ramach zasiłku pogrzebowego.

Kontakt

Ulica: Semaforowa 1

Kod: 52-115

Miejscowość: Wrocław

http://www.tarom.pl/

E-mail: biuro@tarom.pl

Tel.: 603-604-649