Katalog firm

Kategorie


Teofilów S.A.

Znajdująca się w Łodzi firma Teofilów S.A. prowadzi sklep z dzianinami gładkimi lub drukowanymi cyfrowo i rotacyjnie. Jako doświadczony producent dzianin bawełnianych, poliestrowych, dresowych i wielu innych oferuje duży wybór wysokiej jakości produktów wolnych od szkodliwych substancji. Proponuje też tkaniny i akcesoria.

Dresówka gładka

Szukasz wysokojakościowych i bezpiecznych dla skóry dzianin, wolnych od niebezpiecznych związków i szkodliwych substancji, czyli niezawierających m.in. pestycydów bądź żadnych uczulających i alergizujących barwników? Świetnie trafiłeś!
Teofilów S.A. to firma bazująca na swoim pięćdziesięcioletnim doświadczeniu, która tworzy w Polsce naprawdę wyjątkowe dzianiny i tkaniny, a ostatnio także i różne dodatkowe akcesoria. Być może zainteresuje cię jej dresówka gładka. Jest to miękki i elastyczny dresowy materiał, który z powodzeniem możesz wykorzystać przy szyciu różnego rodzaju ubrań, ale też i akcesoriów, czyli np. czapek, rękawiczek bądź szalików.
Gładka dresówka jest gładka, ale nie nudna. Występuje w licznych odcieniach, z którymi możesz się zapoznać na stronie firmy, przy każdym z nich znajdując prezentujące je zdjęcie. Zamówienie na wybrane dzianiny też od razu składasz na stronie. Po prostu wybierasz odpowiadające ci materiały w odpowiadających ci ilościach i następnie umieszczasz je w wirtualnym koszyku.

Kontakt

Ulica: Szparagowa 6/8

Kod: 91-211

Miejscowość: Łódź

https://najlepszedzianiny.pl/

E-mail: sklep@teofilow.com.pl

Tel.: 605892695


Podobne firmy

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to łódzka firma specjalizująca się w wytwarzaniu włókniny meltblown. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i zatrudnia wielu fachowców. Oferta naszej firmy skierowana jest do kraj...

Adamex Druk

Adamex Druk to drukarnia tkanin i dzianin poliestrowych. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w obsłudze producentów odzieży, hurtowni tkanin i nie tylko. Oferuje trwałe i wyraziste nadruki na ubrania...