Katalog firm

Teofilów S.A.

Znajdująca się w Łodzi firma Teofilów S.A. prowadzi sklep z dzianinami gładkimi lub drukowanymi cyfrowo i rotacyjnie. Jako doświadczony producent dzianin bawełnianych, poliestrowych, dresowych i wielu innych oferuje duży wybór wysokiej jakości produktów wolnych od szkodliwych substancji. Proponuje też tkaniny i akcesoria.

Dzianina frotte

Proces związany z produkcją dzianin ma swój początek w odpowiednim doborze surowca. Dobry materiał do produkcji dzianiny nie uczula i nie szkodzi pracownikom, którzy przy tym pracują. Dotyczy to między innymi miękkiej, cieszącej się powodzeniem u klientów dzianiny frotte. Tym bardziej jest to istotne, gdyż szyje się z niej asortyment dla dzieci i niemowląt.
Dzianina frotte, którą dysponujemy jest wykonana z ekologicznych składników. Barwiona jest tylko przy użyciu certyfikowanych barwników, zapewniających bezpieczeństwo podczas użytkowania. Cały proces wytwarzania zachodzi w jednym miejscu - na terenie firmy. Możliwe jest to dzięki bogatemu parkowi maszyn, wykorzystywanych do poszczególnych etapów produkcji.
Teofilów S.A. kierując się gustami klientów umożliwia zaproponowanie własnego, indywidualnego wzoru na dzianinach. Nowoczesna linia produkcyjna i umiejętność wykorzystania najnowszych osiągnięć technologicznych i elektronicznych sprawiają, że dzianina frotte, może być wciąż atrakcyjna i zaskakiwać klienta swoją niepowtarzalnością.

Kontakt

Ulica: Szparagowa 6/8

Kod: 91-211

Miejscowość: Łódź

https://najlepszedzianiny.pl/

E-mail: sklep@teofilow.com.pl

Tel.: 605892695


Podobne firmy

Adamex Druk

Adamex Druk to drukarnia tkanin i dzianin poliestrowych. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w obsłudze producentów odzieży, hurtowni tkanin i nie tylko. Oferuje trwałe i wyraziste nadruki na ubrania...

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to łódzka firma specjalizująca się w wytwarzaniu włókniny meltblown. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i zatrudnia wielu fachowców. Oferta naszej firmy skierowana jest do kraj...