Katalog firm

Teofilów S.A.

Znajdująca się w Łodzi firma Teofilów S.A. prowadzi sklep z dzianinami gładkimi lub drukowanymi cyfrowo i rotacyjnie. Jako doświadczony producent dzianin bawełnianych, poliestrowych, dresowych i wielu innych oferuje duży wybór wysokiej jakości produktów wolnych od szkodliwych substancji. Proponuje też tkaniny i akcesoria.

Dzianina interlock

Za sprawą blisko pięćdziesięcioletniego doświadczenia staliśmy się jednym z liderów na rynku włókienniczym. Nasza firma Teofilów S.A. nie bazuje wyłącznie na standardowych i sprawdzonych rozwiązaniach, ale chętnie wciela w życie nowe koncepcje.
Przykładem tego jest chociażby nasza dzianina interlock. Może nie każda, ale wybrane jej odmiany, stworzone w 100% z poliestru w aż 10% składają się z plastiku, który powstał w wyniku przetworzenia odpadów morskich. Poprzez pozyskiwanie dzianin interlock właśnie z recyklingu jesteśmy w stanie dbać jednocześnie i o klienta, i o naturę. A środowisko jest dla nas ważne. Wprowadzając do oferty dzianiny z recyklingu, zachęcamy też klientów do działań proekologicznych.
Akurat dzianina interlock jest w naszej ofercie produktem specjalnym, który za sprawą specyficznej techniki dziania uzyskuje niecodzienne dla dzianin właściwości. Propozycje tkanin z tej grupy są obustronne. Charakteryzują się gładkością, przyjemną strukturą i mocnym zróżnicowaniem pod względem wzorów i kolorów.

Kontakt

Ulica: Szparagowa 6/8

Kod: 91-211

Miejscowość: Łódź

https://najlepszedzianiny.pl/

E-mail: sklep@teofilow.com.pl

Tel.: 605892695


Podobne firmy

Adamex Druk

Adamex Druk to drukarnia tkanin i dzianin poliestrowych. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w obsłudze producentów odzieży, hurtowni tkanin i nie tylko. Oferuje trwałe i wyraziste nadruki na ubrania...

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to łódzka firma specjalizująca się w wytwarzaniu włókniny meltblown. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i zatrudnia wielu fachowców. Oferta naszej firmy skierowana jest do kraj...