Katalog firm

Kategorie


Teofilów S.A.

Znajdująca się w Łodzi firma Teofilów S.A. prowadzi sklep z dzianinami gładkimi lub drukowanymi cyfrowo i rotacyjnie. Jako doświadczony producent dzianin bawełnianych, poliestrowych, dresowych i wielu innych oferuje duży wybór wysokiej jakości produktów wolnych od szkodliwych substancji. Proponuje też tkaniny i akcesoria.

Dzianina ściągacz

Poszukujesz najlepszej dzianiny idealnej pod Twoje potrzeby i wymagania? Tylko dzianina ściągacz może przyjść Ci z pomocą. Ściągacze są bardzo wygodną opcją. Dzięki nim ubranie lepiej leży i może pozostawać dokładnie tam, gdzie powinno. Zatem - wybierzmy mądrze, zgodnie z tym, czego oczekujemy.
Dzianina ze ściągaczem może też fantastycznie sprawdzić się w przypadku ubrań dla dzieci. Ze względu na to, że dzieci są zazwyczaj bardzo ruchliwe, potrzebne im są wygodne ubrania, które będą dobrze dopasowane. Ściągacz sprawi, że spodenki czy bluza będą dobrze leżały. Jeżeli chodzi o praktyczność i uniwersalność jego funkcji, opcja ta ma niemalże same zalety. Z pewnością warto ją rozważyć.
Bezsprzecznie wygodny materiał to komfort w codziennym użytkowaniu ubrań. Nie ma co się zastanawiać, warto już teraz przejrzeć całą listę dostępnych dzianin i wybrać tę, która będzie mogła najlepiej sprawdzić się w przypadku naszych wymagań. Duży wybór sprawia, że można z lekkością i łatwością wybrać dokładnie to, czego potrzebujemy.

Kontakt

Ulica: Szparagowa 6/8

Kod: 91-211

Miejscowość: Łódź

https://najlepszedzianiny.pl/

E-mail: sklep@teofilow.com.pl

Tel.: 605892695


Podobne firmy

Fibeco Sp. z o.o.

Firma Fibeco to łódzka firma specjalizująca się w wytwarzaniu włókniny meltblown. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie i zatrudnia wielu fachowców. Oferta naszej firmy skierowana jest do kraj...

Adamex Druk

Adamex Druk to drukarnia tkanin i dzianin poliestrowych. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w obsłudze producentów odzieży, hurtowni tkanin i nie tylko. Oferuje trwałe i wyraziste nadruki na ubrania...